Cilt bakımında kullanılan argan yağı hakkında yapılmış olan kullanıcı yorumları sayfamız içerisinde, argan yağı hakkında yapılmış olan kullanıcı yorumlarını, kullananların görüşlerini, şikayetlerini ve sordukları soruları bulabilirsiniz. Ayrıca argan yağı hakkında merak ettiklerinizi, şikayetlerinizi ve yorumlarınızı sizler de bırakabilirsiniz.

Büşra

cildim de fazlasıyla siyah nokta ve sivilce vardı argan yağını tam 1 haftadır kullanıyorum ve etkisini gördüm sivilcelerim gecti izleride yok olmaya basladı her sabah daha güzel bir ciltle uyanıyorum kesinlikle tavsiye ederim

Samime

merhaba..ben 1 hafta önce aldım ve kullanıyorum cok yaglı ve deri altı problemi olan bir cildim vardı fakat gözle görülür bir biçimde azaldı haftada 3 defa temiz cilde uyguluyorum argan yağı dikkatli alınması gereken bir ürün orjinal olduguna emin olun sonucu zaten farkediyorsunuz…

Nur

kesinlikle sivilcelere iyi geliyor. 20 gündür kullanıyorum sivilcelerim geçti ama hala izleri duruyor onlarda da biraz hafifleme oldu. kesinlikle öneriyorum aldıktan sonra argan yağına dua edeceksiniz:)

Özge

argan yağı mükemmel bir şey bütün serileri yüzde yüz etkili bir kuaför olarak þiddetle tavsiye ediyorum

Gözde

Yıllarca kuru saçlarım için harcadığım paranın haddi hesabı yok ama verdiğim paraya değer dediğim tek ürün argan yağı oldu. bence vaadettiklerini tamamen gerçekleþtiren bir ürün.

Cem

kuru saçlarım için almıştım 3-4 gündür kullanıyorum çok etisini gördüm saçı çok güzel nemlendiriyor. teşekkür ederim

Kerem

bu güne kadar ullandığım en pahalı kremler tonikler hiç biri bu mucizevi sonucu vermedi tek teile ile muhteşem birşey yağ ama bilinenin askine sürüldüğünde te bir alıntı bile bıramıyor ve cildinizin rengi sağlıklı bir pembe renge dönüşüyor şiddetle tavsiye ediyorum.kullanın ve farkı görün.

Argan Yağı Argan Yağı Kullanıcı Yorumları konusu hakkında yorum yapın


fixplant ile saçlarınızı daha gür gösterin.orjin ile ağrılarınızı unutun.juan juan saç uzamasına yardımcı olur.red honey ile ağrılarınızı unutun.
Teslimat Şartları | Sık Sorulan Sorular | Mesafeli Satış Sözleşmesi | Gizlilik ve Güvenlik | İletişim | ozon yağı
Sağlık ve Kozmetik Kategorisinde listelenen ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı , eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi ve özellikle hastalık olarak kabul edilen ve tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği , tedavi ettiği yada tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmesini yasakladığından ürün açıklamalarını yazmak yasaktır. Argan yağı sitesi aracılığı ile satılan ürünlerin hepsi bitkisel gıda takviyesidir. ilaç yerine kullanılamaz. Site içerisinde yer alan yazılar sadece tavsiye ve bilgi amaçlıdır. Uygulamaların sorumluluğu ARGAN YAĞI SİTESİ'NE ait değildir. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka ilgili uzmana başvurunuz.
megamax epimedyumlu macun obesistop